Úvod  |  Pravidla  |  Kontakt  |  Napište nám  |  Galerie  |  Vzorové smlouvy  |  Tiskové zprávy  |  Podpora škol   |  Reklama 
 
Vložit
VLOŽIT NABÍDKU
- mám a nabízím
VLOŽIT POPTÁVKU
- nemám a hledám
VÝMĚNU KOLEJE
- mám a hledám
Prohlížet
NABÍDKY UBYTOVÁNÍ POPTÁVKY UBYTOVÁNÍ VÝMĚNY KOLEJÍ
Informace
Adresář kolejí ČR
Diskusní témata
Studentské servery
Články
Partneři

Jen špatné vybavení!

Vejška.cz - vysoká škola efektivněji

Královédvorsko
Portál pro Dvůr Králové n. L.
ubytování, restaurace, akce a další

Jaromersko
Portál pro Jaroměř a okolí

COTTAGE.cz
Portál pro České Švýcarsko ubytování
, půjčovna, tipy na výlety.

Seminarky.cz
hádejte co tam je :-)

www.e-brigady.cz
nabídka brigád

angličtina zdarma 
na Aktivnistudium.cz

Naše ikonka:
www.kolej.cz


Štěrba nabízí

Zaměřte se na studenty
Do dění na trhu s realitami stále výrazněji promlouvá nová kategorie zákazníků. Zatímco české vysoké a vyšší odborné školy nabírají každý rok do prvních ročníků až o desítky procent více studentů, jimi nabízených ubytovacích kapacit téměř nepřibývá. A právě ti studenti, kteří nesplňují kritéria pro udělení kolejního lůžka, vytvářejí masivní poptávku po ubytování v soukromí.
 

Přestože prázdniny dosud neskončily, mnoho studentů již řeší svou bytovou situaci a shánějí se po bydlení nejen na dobu podzimního semestru. Bohužel, jejich snahy se mnohdy protahují na dlouhé měsíce, během nichž jsou odsouzeni k přespávání u benevolentních spolužáků nebo k mnohdy několikahodinovému dojíždění do místa trvalého bydliště. To si postupně začínají uvědomovat lidé, kteří disponují volným pokojem, patrem rodinného domu, nebo celým bytem, a kteří jsou ochotni je nabídnout studentům k pronájmu. Problém se ovšem objeví, chtějí-li svou nabídku inzerovat.

Potenciální pronajímatelé a studenti shánějící bydlení nenalézají platformu pro vzájemnou komunikaci. Důvod je jednoduchý. Studenti obecně preferují jiná média než lidé, kteří jim mohou poskytnout bydlení. Mezi těmi, kteří by rádi pronajali svůj byt, či volný pokoj, jsou často senioři, a ti jen velmi zřídka využávají výhod internetu, který je naopak  dominantním způsobem komunikace a nejdostupnějším zdrojem informací pro studenty. Nástrojem k překlenutí této informační propasti je právě server www.kolej.cz. Jedná se o unikátní  inzertní prostor, kde mohou prezentovat své nabídky i lidé, kteří si s internetem „netykají“. Kolej.cz totiž nepůsobí jen na virtuálním poli internetu, ale prostřednictvím osobního kontaktu, pošty a telefonu oslovuje právě ty, kteří by jinak své nabídky buď neinzerovali vůbec, anebo na místech, která studenti nenavštěvují.

Www.kolej.cz je báze umožňující prezentovat nabídky bydlení ve formě, která je vysokoškolákům nejbližší a uživatelsky nejpříjemnější. Vyplnění jednoduchého formuláře, ve kterém specifikujete svou nabídku nebo upřesníte své požadavky na pro vás nejvhodnější bydlení je jedinou překážkou, kterou musíte překonat. Výhodou je též osobní kontakt, který zvyšuje důvěru zejména u starších inzerentů a velmi rychlý přenos informací mezi budoucími nájemci a nájemníky. www.kolej.cz je příkladem toho, jak lze efektivně propojit lidi, kteří mají sice stejný zájem, ale jinak se pohybují po odlišných komunikačních drahách.

Tomáš Haken

 

 
Přečteno 3906x
 
 
Zpět
4camping.cz - hlavní partner
Reklamní odkazy

Další naše stránky

Ladronka - in-line web
Výstava stanů - stany, stany, stany

Diskuze
Podnájem 532 (532)
Proč jste na kolej.cz?5 (5)
Jaká kolej je nejlepší?225 (225)
Co si myslíte o www.kolej.cz?10 (10)
Studentské bydlení v zahraničí25 (25)
Kolej versus podnájem83 (83)
Vyšší kolejné49 (49)
Odvolání se29 (29)
Nárok na kolej38 (38)
Všechny diskuze
Přidat nové téma
Anketa
Nakupujete sportovní zboží přes internet?
Ano
4479344793
Ne
4409844098
Vytvořil
2005-2008 © Smartware s.r.o.
Redakční systém